Ayda 293 YTL'ye Suzuki otomobil

  • Giriş : 14.02.2007 / 00:00:00

Suzuki, otomobil sahibi olmak isteyenlere şubat ayı boyunca Grand Vitara Dizel, Swift ve Jimny modelleri için uygun ödemeli cazip seçenekler sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kampanya kapsamında Swift ve Jimny modelleri için 10 bin YTL kredi tutarı için aylık 293 YTL ödeme ve 60 ay vade seçeneği sunan Suzuki, Grand Vitara modelinde ise tüketicilere 33 bin YTL kredi tutarı için aylık 986 YTL ödeme ve 60 ay vade avantajı sağlıyor.
Suzuki'den yapılan yazılı açıklamada,şubat ayı içinde Grand Vitara Dizel, Swift ve Jimny modellernide başlatılen kampanya hakkında bilgi verildi.Kampanya kapsamında Swift ve Jimny modelleri için 10 bin YTL kredi tutarı için aylık 293 YTL ödeme ve 60 ay vade seçeneği sunulacağı bildirildi. Suzuki, Grand Vitara modelinde ise tüketicilere 33 bin YTL kredi tutarı için aylık 986 YTL ödeme ve 60 ay vade avantajı sağlanacak.

Kampanya ile tüketiciler ayrıca 5 bin YTL'den başlayarak araç bedelinin yüzde 80'ine kadar tutarlar için kredi kullanılabilecekler. Bu seçeneklerde faiz oranları yüzde 0'a kadar düşerken, vade 60 aya kadar uzatılabilecek.

Şubat ayını kapsayan kampanya ile Suzuki'nin fiyat rekabetine erken başlayarak tüketicilere farklı ödeme seçenekleri sunduğunun altını çizen Suzuki Türkiye Genel Müdürü Edmondo Morigi, "Türkiye'de pazar rekabetinde büyük oyuncu olmanın yolu fiyat ve donanım rekabetine girmekten geçiyor. Kampanya düzenlemekteki amacımız, Suzuki sahibi olmak isteyen herkese finansman kolaylığı sağlamak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious