Ayda 312 liraya otomobil fırsatı

Ayda 312 liraya otomobil fırsatı.16106
  • Giriş : 15.06.2009 / 13:43:00

Yaz mevsimi ile birlikte otomotivciler kampanya silahlarını çekti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Birçok marka yeni kampanya üzerinde çalışırken bazıları cazip vade seçenekleri sunmaya başladı.

Örneğin Alfa Romeo 159 sahibi olabilmek için ayda 312 lira yeterli...

Yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte “yaz kampanyaları” da start aldı. Birçok marka bugün itibariyle ÖTV kampanyalarını noktalasa da yeni fırsatlar için çalışmalar hızlandı. 2010 model yılına yaklaşık 1,5 aylık bir süre kaldığı da düşünüldüğünde uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla otomobil almak için geç kalınmış sayılmaz.

Bu bağlamda ülkemizde Tofaş çatısı altında faaliyet gösteren Alfa Romeo, başarılı modeli 159 için yepyeni bir kampanyaya başladı. İtalyan lüks otomobil üreticisi, 159 modelinin Sedan ve Sportwagon modellerini haziran ayı boyunca çok daha cazip vade seçenekleriyle sunuyor.

AYDA 312 LİRAYA ALFA 159

Koç Fiat Kredi işbirliğiyle düzenlenen kampanya kapsamında ülkemizde üçü benzinli olmak üzere toplam dört motor seçeneğiyle satışa sunulan Alfa Romeo 159 ailesine, 312 liradan başlayan taksitler ve 48 aya varan vadelerle sahip olma imkanı sunuluyor.

69 bin 190 liradan başlayan fiyata sahip Alfa Romeo 159 modelini tercih edecek otomobil severler, Alfa Romeo Finans üzerinden 48 aya kadar varan vadeyle 55 bin liraya kadar kredi kullanabiliyor. Alfa 159'lar için düşük peşinat ve uzun vade alternatifinin yanında anahtar teslim fiyatının yüzde 100'üne 24 ay vadeli kredi kullanma imkanı da ayrıca sağlanıyor.

PEUGEOT KREDİLERİ İŞ BANKASI'NDAN

Kredili satışların cazibesini artırmak için Peugeot da geçtiğimiz hafta İş Bankası ile işbirliğine başladı. İşbirliği kapsamında tüm Peugeot marka araç kampanyaları, İş Bankası taşıt kredisi olanaklarıyla müşterilere sunulmaya başlandı. İş Bankası, söz konusu anlaşma çerçevesinde düzenlenecek cazip taşıt kredisi kampanyalarıyla Peugeot bayilerinin daha etkin araç satışı yapmasına destek olmayı hedefliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*