Aydi açılışında 1 liraya ayakkabı satıldı

Aydi açılışında 1 liraya ayakkabı satıldı.19655
  • Giriş : 24.06.2009 / 15:32:00

Ayakkabı indirim marketi Aydi Ayakkabı Mağazacılık A.Ş'nin, İzmit Mağazasının açılışında 1 liraya ayakkabı satıldı, 100 yeşil kart sahibine ise ücretsiz ayakkabı dağıtıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aydi Ayakkabı Mağazacılık A.Ş Genel Müdür Bekir Aydın, küresel mali kriz nedeniyle büyük sorunların yaşandığı dönemde ''krize inat'' iş yeri kurma ve istihdam yaratmaya çalıştıklarını belirtti.

24 mağazası olan Aydi Ayakkabı İndirim Marketleri'nin 25. mağazasını İzmit'te açtıklarını kaydeden Aydın, ''Promosyonlu ayakkabılarımızı 1 liraya satışa sunduk. Yeşil kart belgesi getiren 100 ihtiyaç sahibine ise istediği ayakkabıyı ücretsiz alma fırsatı verdik''dedi.

Aydın, ''30 bin liraya iş kurma fırsatı ayağınıza geldi'' sloganıyla Türk girişimcilerine karlı bir yatırım kapısı açmayı hedeflediklerini ifade ederek, ''Konsept içerisinde standından dekorasyonuna, bay, bayan, çocuk ayakkabı çeşitleri, insert, reklam, tanıtım hizmetleri ile birlikte anahtar teslim mağaza kuruyoruz. 2014 yılına kadar 500 mağaza açmayı hedefleyen firmamız önümüzdeki günlerde Adıyaman, Aksaray, Ankara, Bursa, Denizli, Erzurum, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Nevşehir, Tekirdağ, Tokat ve İstanbul'da da çok sayıda mağaza açacak''diye konuştu.

Ayakkabı mağazasına gelen vatandaşlar promosyonlu ürünlere ilgi göstererek, promosyonu ürünleri kısa sürede tüketti. Yeşil kartlı vatandaşlar ise sağlık karneleriyle seçtikleri bir ürünü ücretsiz satın aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*