Aydın Doğan'ın eşine 'Çölaşan sürprizi'

Aydın Doğan'ın eşine 'Çölaşan sürprizi'.12585
  • Giriş : 25.10.2007 / 12:27:00
  • Güncelleme : 25.10.2007 / 12:53:46

Ankara'da dün gece İnönü Vakfı ile Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından muhtaç çocuklar için düzenlenen gecede bir skandal yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Devlet Konukevindeki gecede, Hürriyet Gazetesinin sahibi Aydın Doğan"ın eşi Sema Doğan ile bir süre önce Hürriyet"teki işine son verilen gazeteci Emin Çölaşan karşılaştı. Gecede sahneye çıkan modacı Barbaros Şansal, “Kovulduk ey halkım unutma bizi. Ama kimse üzülmesin, asıl biz onları kovacağız” anonsu yaptı. Bu sözler üzerine Sema Doğan ve yanındaki arkadaşları, “Terbiyesizlik bu” diyerek topluca masadan kalkıp salonu terk etti.

Konukevindeki gece neşeli başladı. Daha sonra piyango çekilişine geçildi. Bu sırada sahneye çıkan ve çekilişe yardımcı olan ünlü modacı Yıldırım Mayruk"un yardımcısı Barbaros Şansal, mikrofonu eline alarak “ Evet kovulduk ey halkım ama kimse üzülmesin, kaygılanmasın. Asıl biz onları kovacağız” anonsu yaptı. Bu sözler üzerine salonda buz gibi bir hava esti. Çölaşan"ın bir masa ilerisinde oturan Sema Doğan ve yanındaki bayan arkadaşları ayağa kalktı. Masadan bazı kişilerin “Şimdi bunların yeri mi? Terbiyesizlik bu” diye bağırdıkları duyuldu. Sema Doğan ve arkadaşları herkesin şaşkın bakışları arasında topluca salonu terk etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious