Aydın Doğan'ın fasılına kimler katılıyor?

Aydın Doğan'ın fasılına kimler katılıyor?.8734
  • Giriş : 30.04.2009 / 21:35:00

Alaturka fasılların ev sahipliğini bu kez Aydın Doğan yapıyor. Hilton Oteli'ndeki fasıl, Doğan medyası çalışanları ile muhafazakar gazetecileri buluşturuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alaturka fasılların ev sahipliğini bu kez Doğan Holding Yönetim Kurul Başkanı Aydın Doğan yapıyor.

Şimdiye kadar Tophane'de bir grup gazeteci arasında yapılan ve son olarak da Hidiv Kasrı'nda yapılan fasıla Aydın Doğan'ın katılımı ile medya gündemine taşınmıştı. “Kendi halinde yürüyen” fasılın medyatik bir görünüm kazanmasından sonra Aydın Doğan, bir sonrakine kendisinin ev sahipliği yapmak istediğini söyledi.

Şimdiye kadar yapılan fasılların ev sahipliğini yapan Fehmi Koru, Aydın Doğan'dan gelen davete sıcak bakmış ve buna göre çalışmalara başlanmıştı. Hilton Oteli'nde yapılacak fasılın davetlerini Fehmi Koru bizzat yürütmüştü.

FASILA KİMLER KATILDI?

Bu akşam verilen müzik ziyafeti, Doğan Medyası grubu mensupları ile “muhafazakar” gazetecileri buluşturdu. 9. Kattaki İstanbul Boğazı'na nazır salonda verilen ziyafete katılan isimler şunlar:

Nazlı Ilıcak, Mehmet Ali Ilıcak ve eşi Meyra Ilıcak, Fatih Çekirge, Mehmet Barlas, Ahmet Hakan, Sedat Ergin, Derya Sazak, Taha Akyol.

Ayrıca Hasan Bilal Kahraman, Mehmet Kamış, Selahattin Sadıkoğlu, Elif Çakır, Nursel Tozkoparan, Elif Çakır, Hakan Peker, Sami Aksu, Samime Sanay.

Daha önceki “muhafazakar fasıllar”a katılan Yusuf Ziya Cömert, Mustafa Karaalioğlu ise bu fasıla katılmadı.

Aydın Doğan, konuklarını karşılarken en büyük iltifatı Taraf gazetesi yazarı Elif Çakır'a yaptı. 'Seni tanıdım. Geçen fasılı yazmıştın. Beni de yazmıştın. Seni takip ediyorum” dedi.

Konukların yerlerine oturmasından sonra yemeğe geçildi. Yemekte iki ayrı menü hazırlandı. Balık ve kırmızı et.

CAFESİYASET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*