Aydın'da bir kadın vahşice katledildi

Aydın'da bir kadın vahşice katledildi.7886
  • Giriş : 14.05.2009 / 22:53:00

74 yaşındaki kadının, başının arka kısmına sert bir cisimle vurulup, boynunun üç yeri ile meme uçlarının kesilerek öldürüldüğü belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde yalnız yaşayan 74 yaşındaki kadın, evinde vahşice öldürülmüş olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre, korkunç cinayet Kuşadası Türkmen Mahallesi'nde, dün saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Polisi arayan M.B., ev sahibi Ramiye Bayuz'dan bir kaç gündür haber alamadıklarını belirterek, ihbarda bulundu. Bunun üzerine Bayuz'un yalnız yaşadığı tripleks villaya gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla kapıyı açarak içeri girdi.

Evi arayan polis ekipleri, son katta Bayuz'un 3 günlük olduğu sanılan, kanlar içindeki cesediyle karşılaştı. Polisin yaptığı incelemede, yaşlı kadının başının arka kısmına sert bir cisimle vurulup, boynunun üç yeri ile meme uçlarının kesilerek öldürüldüğü belirlendi. Polis, olayda kullanıldığı sanılan kanlı ekmek bıçağını da bir alt katta buldu. Bayuz'un cesedi, polis ve savcının olay yerindeki incelemenin ardından Kuşadası Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Polis, 10 yıl önce Almanya'dan gelerek satın aldığı tripleks villada yalnız yaşayan Bayuz'un bodrum katındaki kiracıları M.B. ile B.B.'yi gözaltına aldı. Polis, Bayuz'un ne amaçla öldürüldüğünün araştırıldığını belirterek, katil ve katillerinin yakalanması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*