Aydın'da elektrik kesintisi

Aydın'da elektrik kesintisi.11762
  • Giriş : 15.04.2009 / 15:52:00

AYDEM AŞ Aydın İl Müdürlüğü"nden yapılan yazılı açıklama Bozdoğan ilçesine bağlı bazı köylerde Cuma çeşitli saatler arasında elektrik kesintisi uygulanacağı duyuruldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kesintinin daha önceden belirlenen program dahilinde yapılacağını kaydedilen açıklamada, kesinti yapılacak saatler konusunda ilgililerin önceden gerekli hazırlıklarını yapması gerektiğini belirtildi.

Konuyla ilgili olarak AYDEM AŞ Aydın İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "17 Nisan 2009 Cuma günü 08.00 ila 18.00 saatleri arasında Bozdoğan'a bağlı Çamlıdere, Sırma, Amasya, Kemer, Güvenir, Güneykaya, Örencik, Körteke, Konaklı, Örtülü, Kızıltape, Tütüncüler ve Başalan köyleri ile bu hatlardan enerji alan özel müşterilerimize ekiplerimiz tarafından Bozdoğan Konaklı kök ve Kemer kök binalarında programlı bakım çalışmaları bu enerji hattından enerji alan müşterilerin elektrikleri kesilecektir.

Belirtilen saatler arasında elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılması faydalı olacaktır. Yapılacak olan çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde; kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verileceğinden, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları faydalı olacaktır. Elektrik kesintisi hakkında bilgi almak isteyen ve bu konuda oluşabilecek sorunların iletilmesi için vatandaşlarımız '186 Alo Elektrik' hattını arayabilirler" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*