Aydın'da gövde gösterisi

Aydın'da gövde gösterisi .9376
  • Giriş : 19.07.2007 / 17:18:00

22 Temmuz genel seçimlerine 2 gün kala Aydın'da parti konvoyları ve mitingler arttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aydın'da seçime katılacak olan 11 parti ile 8 bağımsız vekil adayından oluşan toplam 96 vekil adayı seçmenlerden oy istedi.

22 Temmuz genel seçimlerine 2 gün kala Aydın'da parti konvoyları ve mitingler arttı. Aydın'da seçime katılacak olan 11 parti ile 8 bağımsız vekil adayından oluşan toplam 96 vekil adayı köy köy kapı kapı dolaşıp seçmenlerden oy istedi.

Dün akşam Germencik İlçesi'ne bağlı Ortaklar Beldesi'nde miting düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın 2. sıra milletvekili adayı Ali Uzunırmak binlerce kişiye hitap etti. Konuşması sık sık "60 Hükümet Milliyetçi Hareket" sloganları ile kesilen Uzunırmak vatandaşların yoğun ilgisi karşısında adeta moral depoladı.

Gece geç saatlere kadar devam eden mitingde Ali Uzunırmak, partisinin ve kendisinin program ve projelerinden söz etti. Ortaklar istasyon meydanı'nda düzenlenen İktidara Yürüyüş Mitingi'ne Belediye Başkanı Ümmet Akın, İl Genel Meclisi Üyesi Adil Turgut Gökçen, parti yöneticileri ve Ortaklar halkı katıldı. Miting öncesi belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere yeni satın alınan birer adet kamyon ve çöp toplama aracı düzenlenen törenle hizmetine başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious