Aydınspor'dan şike iddiası

Aydınspor'dan şike iddiası.18983
  • Giriş : 03.05.2008 / 21:40:00

Aydınspor'da, kulüp ikinci başkanı Cemal Özdemir, yarınki Muğlaspor OYAK Renault maçında şaibe olduğunu savunarak, herkesin görevini yapmasını beklediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cemal Özdemir, yarın yapacakları Balıkesirspor maçı için Kuşadası'nda kampta olduklarını, ancak öğle saatlerinde kendilerine gelen Muğlaspor Teknik Direktörü Ercan Ertemçöz'ün istifa ettiği, kimi oyuncuların da kenti terkettiği haberleriyle şok olduklarını bildirdi.

Yarın Aydınspor olarak öncelikle Balıkesirspor'u yenebilmek için saha içinde ne gerekiyorsa yapacaklarını belirten Özdemir, OYAK Renault'nun, Muğlaspor maçı öncesi kimi saha dışı girişimlerde bulunduğu yönündeki haberlerin, Muğlaspor Teknik Direktörü Ertemçöz'ün görevi bırakması haberiyle doğrulandığını ileri sürdü.

Özdemir, şöyle konuştu:

''Yarın birçok takımın kader günü. Hafta başından beri kulağımıza hiç hoş olmayan duyumlar geliyordu. Maalesef kendi iç sorunlarımız yüzünden bunlarda ilgilenemedik. Ama Muğlaspor'un yarın sahaya tamamen genç oyuncularıyla ve teknik direktörsüz çıkacağını duyduk. Bunun peşini bırakmayız. Muğlaspor-OYAK Renault maçında şaibe var. Herkes görevini yapsın. Yarın bu maçta 3-4 arkadaşımızı görevlendirip, maçı gizli de olsa kayda aldıracağız. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız.

Kim düşecekse namusu ve şerefiyle düşsün. Biz buralara namusumuzla ve şerefimizle geldik. Yetkilileri uyarıyoruz. Kimse pis oyunlara girmesin. Sütten ağzı en çok yanan Türkiye'deki ender kulüplerden birisiyiz. Bunu kabul etmeyenleri geçmişteki Eskişehirspor ve Çaykur Rizespor maçlarının arşivlerini araştırmaya davet ediyorum.''

Özdemir, yarın tüm Aydın halkını, Aydın'ın namusu ve şerefi olan Aydınspor'u desteklemeye çağırdıklarını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious