Ayhan Akman: Lig sert geçcek

Ayhan Akman: Lig sert geçcek.12374
  • Giriş : 20.06.2009 / 08:22:00

Tatilini Fethiye Göcekte geçiren Galatasaray'ın milli oyuncusu Ayhan Akman F.Bahçe'nin yaptığı transferlere dikkat çekerken yeni sezon için de iddialı konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır'ı makamında ziyaret eden Ayhan Akman, gazetecilere yaptığı açıklamada, ''Henüz Galatasaray'da çok fazla transfer olmadı. Mustafa Sarp ile Leo Franko alındı diye biliyorum. En başta hocamız değişti. Galatasaray için ve camiamız için hayırlı olmasını diliyorum. Yönetimimiz 'gerekli olan yerlere birkaç takviye daha yapacağız' diyorlar. Transfer komitemizin Galatasaray adına en iyisini yapmasını diliyoruz'' diye konuştu.

Sarı kırmızılı oyuncu, yeni teknik direktörleri Frank Rijkaard hakkında ise şunları söyledi:

''Hocamızın en son çalıştığı takım Barcelona. Bu da dünyanın en iyi takımlarından bir tanesi ve takımını şampiyon yapmış. Futbolculuk kariyeri de çok üstün bir hoca.''

Önümüzdeki sezonun daha zor geçeceğini düşündüğünü ifade eden Akman, ''Şu an en çok transfer yapan ekip Fenerbahçe gibi gözüküyor. Bu sene lig sert geçeceğe benziyor. Bizim hedefimiz Galatasaray olarak en üst seviyede bitirmek. Hem UEFA'da hem ligde hedefimiz şampiyonluk. Galatasaray taraftarının çok desteğine ihtiyacımız var. Taraftarımızın da desteği ile yeni sezon iyi geçecek inancındayım'' dedi.

Ziyarette Başkan Şatır, Ayhan Akman'a, Göcek'i anlatan bir kitap ile kahve fincan takımı hediye etti.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*