Ayhan: "UEFA'da final süpriz değil"

Ayhan:
  • Giriş : 29.12.2007 / 16:14:00

Galatasaraylı Ayhan Akman, ilk yarıda sakat oyuncuların çokluğuna rağmen iyi performans gösterdiklerini, bu sezon UEFA Kupası'nda final yükselmelerinin sürpriz olmayacağını iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımından ayrı kalan Ayhan, sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan röportajında, sezonun ilk yarısını ve ikinci yarıdaki hedefleri değerlendirdi.

Ayhan, uzun süre lider götürdükleri ligde takdir edilmesi gereken bir başarı gösterdiklerini, devre boyunca liderlikten ancak birkaç hafta uzaklaştıklarını söyledi:

"O haftalardan biri de ilk devrenin son haftasına denk geldi. Ama liderle aramızdaki puan farkı topu topu bir ve bu asla önemsenmemesi gereken bir fark. Şu anda lig sanki yeniden başlıyor gibi düşünmeliyiz."

İlk devrede çok sakatlık yaşadıklarını, aynı anda birçok arkadaşının birden uzun süreli sakatlıklar yaşadığını hatırlatan Ayhan, "gerek kulüp olarak, gerekse bireysel olarak cezalar aldık ve çektik. Ama ben iyi performans gösterdiğimizi düşünüyorum" dedi.

"İkinci yarıda ilk yarıda yaşadığımız talihsizliklerin tümünü birden yeniden yaşayamayacağımız düşünülürse, ligin geriye kalan bölümünde daha da iyi performans göstereceğimiz muhakkak" diyen Ayhan, UEFA Kupası'nda finale yükselmelerinin sürpriz sayılmayacağını iddia etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious