Ayhan: Volkan yalan söylüyor

Ayhan: Volkan yalan söylüyor.12190
  • Giriş : 13.04.2009 / 08:58:00

Galatasaray'ın tecrübeli oyuncusu Ayhan Akman, maç sonrası Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in açıklamalarına tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


"Volkan'ın açıklamalarını izledik. Volkan biraz saçmalıyor. Beni, Emre Aşık'ı, Hasan'ı örnek gösterek bize abi olarak yaklaştıklarını, bizim ise farklı davrandığımızı söylüyor. Volkan kesinlikle yalan söylüyor. Benim tarafımdan hiçbir şekilde küfür olmadı. Oyunu oynaya çalışan Galatasaray, oynatmamaya çalışan, oyunu soğutmaya çalışan Fenerbahçe'ydi. Bizim maçın faulller oyun gereği olabilecek şeyler. Ama oyunu soğutmak için yerde yatıyorlardı. Biz o yüzden itirazlarda bulunduk. Maçın sonuda yaşananları sonra televizyondan izledikten sonra konuşmak istiyorum. Lugano'nun Emre'ye vurduğunu gördüm. Ben olayları ayırmaya çalışıyordum ama Lugano'nun Emreye vurduğunu çok net bir şekilde gördüm. Volka'nın konuşmaları çok ayıp. Bizim onlara küfür etmemiz, özellikle kesinlikle benim tarafımdan böyle bir şey gerçekleşmedi."

Volkan Ne Demişti?

Volkan, "Nedense biz Ali Sami Yene geldiğimizde hep eksik kalıyoruz. Bu daha önce benim de başıma geldi. Dışarıda bize abi diyenler, sahada küfür ediyorlar. Ayrıca Galatasaraylı taraftarlar da küfür ettiler. Emre Belözoğlu ısınmaya çıktı. Hemen küfür etmeye başladılar. Bizim stadımızda hiç böyle olaylar olmaz. Daha önce Ayhan abi, Hasan abi ve Emre abi bizim stadımıza geldiler. Böyle şeyler olmadı." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*