'Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz'

  • Giriş : 11.02.2006 / 00:00:00

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, çalışmakan yaptıkları hizmetleri anlatmaya vakit bulamadıklarını belirterek, "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Bugüne kadar yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olacaktır" diyen Bakan Akdağ, AK Parti tarafından düzenli olarak çıkartılan Türkiye Bülteni dergisinin kapağında yer alan 'Rantiyeden şantiyeye' başlığını göstererek, şunları söyledi: "Ülkenin gündemini değiştiremezler. Bunlar beyhude çabalardır.Türkiye ayağa kalkmış ve ilerliyor. 3 yıl içerisinde yaptığımız hizmetler bir ekip ruhuhunun ve aziz milletimizin başarısıdır. Bu millet kendi içinden çıkardığı bir partiyi iş başına getirmiştir."

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, parti olarak kendilerini ise şöyle tarif etti: "Biz ecdadımızın güzelliklerini geleceğe taşıyan hareketiz, öteki taraftan da çağın gereklerine uygun dönüşümü gerçekleştiriyoruz."

Konuşmaları sürekli partililer tarafından alkışlarla kesilen Bakan Akdağ sözlerini şöyle devam ettirdi, "Kongremizde saçilecek olan arkdaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu seçimin şehrimiz, ilçemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum." temennisinde bulundu.

Şanlıurfa milletvekili Yahya Akman'nın Divan Başkanlığı'nı yaptığı Merkez İlçe teşkilatının 2. Olağan Kongresi'ne Erzurum milletvekilleri Mustafa Ilıcalı, Muzaffer Güzelyurt, Ömer Özyılmaz, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Tanfer, Kadın kolları ve Gençlik kolları teşkilatının yanısıra çok sayıda AK partili katıldı. Recep Küçükoğlu'nun tek liste halinde katıldığı 2. İlçe Olağan Kongresi seçiminde, 435 delege oy kullanarak yeni başkanını belirleyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious