Aynı yerde 20 dakika arayla iki kaza

  • Giriş : 21.04.2007 / 00:00:00

Ankara Mamak'ta aynı yerde 20 dakika arayla iki kaza meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu meydana gelen kazalarda araç içerisinde sıkışan sürücü, çevredeki vatandaşlar ve itfaiye ekiplerinin yardımıyla kurtarıldı. İkinci kazada ise Cumhurbaşkanlığına ait bir çöp kamyonu orta refüje çıkması nedeniyle bir asker yaralandı.

Alınan bilgiye göre, kazalar sabah saatlerinde Mamak Doğukent Caddesi İmrahor Viyadüğü üzerinde meydana geldi. İlk kaza, Sibel Bakar'ın kullandığı 06 ZTV 60 plakalı araç aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu kontrolden çıkarak karşı şeride geçip, Ali Bozkurt'un kullandığı 06 AL 1474 plakalı kamyona çarptı. Kaza sonrası sürücü Sibel Bakar araç içerisinde sıkıştı. Bayan sürücüye ilk müdahale çevreden yetişen vatandaşlar tarafından yapıldı. Vatandaşlar, Bakar'ı araç içerisinden çıkartamayınca olay yerine itfaiye ekipleri çağrıldı. İtfaiye ekibinin uzun uğraşları sonucunda bayan sürücü, sıkıştığı yerden kurtarılarak, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

KÖŞK'ÜN ÇÖP KAMYONU ORTA REFÜJE GİRDİ

İlk kazanın üzerinden 20 dakika geçtikten sonra aynı yerde ikinci bir kaza meydana geldi. Cumhurbaşkanlığına ait bir çöp arabası, önündeki kamyonun yavaşlaması üzerine kamyona çarpmamak için orta refüje çıktı. Meydana gelen kazada, çöp arabasına kullanan bir asker hafif şekilde yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekibi, yaralı askere ilk müdahaleyi yaptıktan sonra yaralı askeri, ambulansla hastaneye kaldırdı. Kazalar sebebi ile Doğukent Caddesi üzerindeki trafikte uzun süre aksama meydana geldi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious