Ayrı yaşadığı eşini kalbinden bıçakladı

Ayrı yaşadığı eşini kalbinden bıçakladı.7886
  • Giriş : 28.05.2009 / 22:32:00

Antalya'da emekli tapu müdürü, ayrı yaşadığı, aralarında parasal anlaşmazlık bulunduğu ve kendisini aldattığını iddia ettiği eşini, eve kilitledikten sonra kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Zanlı eş, kadının ilişkisi olduğu öne sürülen kişinin ihbarı sonucu polis tarafından olay yerinde yakalandı.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, her ikisi de ikinci evliliklerini yapan, aralarında para anlaşmazlığı bulunan ve bir süredir de ayrı yaşadıkları belirlenen Nursel K. (44) ile emekli tapu müdürü eşi Mehmet K. (51) arasında telefonda tartışma çıktı.

Bunun üzerine Mehmet K, ayrı yaşadığı eşi Nursel K'nın Güllük Caddesi Güldal Apartmanı'ndaki evine gitti. Bu arada, Nursel K'nın da ilişkide olduğu öne sürülen E.A'yı arayarak, yardım istediği belirlendi. Eşinin evine gelen Mehmet K, evin kapısını kilitledi. Mehmet K. ile Nursel K. arasındaki tartışma bir süre devam etti. Zanlı Mehmet K, kendisini aldattığını ve borçlanmasına neden olduğunu iddia ettiği eşini kalbinden bir çok kez bıçaklayarak öldürdü. Kadına yardım etmeye çalışan ve kapının kilitli olması nedeniyle eve giremeyen E.A'nın ise olayı polise ihbar ettiği bildirildi.

Olay yerine ilk gelen Yunuslar Büro Amirliği ekiplerinin, uyarılara rağmen Mehmet K'nin kapıyı açmakta direnmesi üzerine çekiçle kapıyı kırarak eve girdiği ve Nursel K'yi oturma odasında kanlar içinde ölü olarak buldukları öğrenildi.

Polis ekipleri, cinayet zanlısı Mehmet K'yi olay yerinde gözaltına alırken, olayı polise bildiren E.A. da Cinayet Büro Amirliğine götürüldü.

Öldürülen Nursel K'nin, yıllar önce diş hekimi olan ilk eşini, kendisini aldattığı gerekçesiyle tabancayla vurarak öldürdüğü ve aftan yararlanarak cezaevinden çıktığı belirlendi.

İlk evliliğinden olan kızları yurt dışında yaşayan ve emlak geliriyle geçindiği belirtilen Nursel K'nin, bir süre önce tapu müdürlüğünden emekli Mehmet K. ile ikinci evliliğini yaptığı öğrenildi.

Öldürülen Nursel K. ile eşi Mehmet K'nın aralarındaki anlaşmazlık nedeniyle ayrı yaşadıkları kaydedildi.

Cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*