Ayrılık 1 gün sürdü

  • Giriş : 15.07.2006 / 00:00:00

Pınar Altuğ ile sevgilisi Tony, birkaç gün önce ilişkilerine bir süre ara verdiklerini açıklamıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konuyla ilgili Pınar Altuğ, "Bir şeyleri yoluna sokamadığımız için ilişkimizde ara verme kararı aldık. Kavga ya da yaşanan başka kötü bir durum yok. Eğer devam etseydik birbirimize olan saygımızı kaybetmekten, birbirimizi yıpratmaktan korktuk" şeklinde konuşurken Tony ise, "Uzun süreli birlikteliklerde bu tarz şeyler yaşanabiliyor. Birbirimize verdiğimiz değerden dolayı bir süre ara verme kararı aldık hepsi bu" demişti... Ancak ikilinin ayrılığı sadece bir gün sürdü. Pınar Altuğ, sevgilisi Tony'i 30. yaşgününde yalnız bırakmadı. Önceki akşam Bebek Luca'da düzenlenen doğum günü partisinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen ikili, ayrılık kararının süresi için de açıklama yapmadı.

Doğumgünün partısinden birgün sonra çift kendi imzalarını taşıyan fakslarını basın kuruluşlarına yolladılar. Çiftin ayrılıklarıyla ilgili yazılı yolladıkları açıklama;

Değerli Basın Mensubu arkadaşlarımız;

Birbirimize olan sevgi ve saygımızı kaybetmemek amacıyla 3 seneye yakın bir süredir devam eden birlikteliğimize, aramızdaki bazı sorunları gözden geçirmek için bir süre ara vermeye karar verdik. Beraberliğimiz süresince gösterdiğiniz anlayış ve saygıyı şimdi de devam ettirmenizi diliyoruz. Teşekkürler.

Pınar Altuğ
Tony Teodoridis

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious