Ayrıntılı takım raporu hazırlıyor

Ayrıntılı takım raporu hazırlıyor.10404
  • Giriş : 10.10.2008 / 09:20:00

Fenerbahçe Yönetimi pazartesi günü yapacağı toplantıdan önce Aragones’ten ayrıntılı bir rapor istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Yönetimi, kötü gidişe 'dur' demek için Teknik Direktör Aragones'in bilgisine başvurup, onun vereceği rapor doğrultusunda önlemler alacak.
Yönetim Kurulu, pazartesi günü yapacağı toplantıda son gelişmeleri masaya yatırıp radikal kararlar almadan önce İspanyol çalıştırıcının düşüncelerini öğrenip durum değerlendirmesi isteyecek.

Aragones'ten detaylı bir bekleyen Fenerbahçe yönetimi, İspanyol çalıştırıcının önerilerini hayata geçirecek. Aragones'e de uyarıda bulunacak olan sarı-lacivertli yönetim, takımın aldığı yenilgilerin tarihi bir başarısızlık olduğunu hatırlatıp, bir an önce düzlüğe çıkacak adımların atılması konusunda dikkat çekecek.
Ligde ve Arsenal maçlarında mutlak başarı için her türlü fedakârlığı yapmaya razı olduklarını söyleyecek olan Fenerbahçe yönetimi, camianın yeni bir krizi daha kaldıramayacağını anlatıp, İspanyol çalıştırıcıya artık takımı toparlaması gerektiği bildirilecek.
Takımın kredisinin şimdiden tükendiğini dile getirecek olan yöneticiler, hocalarına artık puan kaybı istemediklerini de iletecekler.

Fenerbahçe yönetimi, Aragones'e bir Türk yardımcı antrenör ya da sportif menajer isteyip istemediğini de soracak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*