Aysun Kayacı'dan şok dava!

Aysun Kayacı'dan şok dava!.9968
  • Giriş : 15.04.2009 / 18:08:00

Aysun Kayacı, babasını ’hacir altına almak’ için bir kez daha savcılığa başvurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aysun Kayacı, babasını 'hacir altına almak' yani 'kısıtlamak' için bir kez daha savcılığa başvurdu.

Baba Kayacı, ruh sağlığının tespiti için Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilecek. Babasına mahkeme kararıyla medyaya kendisinin aleyhine konuşma yasağı çıkartan Aysun Kayacı, bir kez daha savcılığa başvurdu.

Avukatı aracılığıyla Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na başvuran Kayacı, babasını hacir altına almak yani kısıtlamak için dava açtı. Alkol ya da madde bağımlılığı yüzünden ailesini zor duruma ve yoksulluğa düşüren yetişkinler hacir altına alınıyor yani kısıtlanıyor.

Film tehlikede Aysun da dilekçesinde babasının ailesini zor duruma düşürdüğünü iddia etti ve kendisinin babasına vasi tayin edilmesini istedi. Buna göre baba Selahattin Kayacı önce Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilecek. Heyet önüne çıkacak olan Kayacı, eğer şizofren ya da alkolik olduğu ispatlanırsa tüm kontrol Aysun Kayacı'ya geçecek.

Baba Kayacı'nın emekli maaşını bile Aysun Kayacı çekebilecek. Bu durumda, Selahattin Kayacı'nın önümüzdeki aylarda oynamayı düşündüğü sinema filmi de tehlikeye girdi. Baba Kayacı için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde olumsuz rapor çıkması halinde film için kararı da Aysun Kayacı verecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*