Aysun Kayacı'nın kriz yorumu!

Aysun Kayacı'nın kriz yorumu!.13030
  • Giriş : 14.02.2009 / 08:55:00
  • Güncelleme : 14.02.2009 / 09:13:55

Aysun Kayacı, krizin konuşulduğu programda yine bombayı patlattı. Kadınların özel günlerine gönderme yapan Kayacı, 'Valla kadınlar CEO olsaydı ayda bir kriz çıkardı' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kırdığı her pottan sonra 'Bir daha konuşmayacağım, her söylediğim söz başka yerlere çekiliyor' diyen Aysun Kayacı, bu kez de dilini tutamadı.

Çiğdem Anad, NTV'de ekrana gelen 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında 'global krizin erkekler yüzünden çıktığı' tartışmalarını hatırlatıp, 'Acaba bu başkanlar (CEO'lar) kadın olsaydı krizler olmaz mıydı?' dedi. Hemen araya giren Kayacı, kadınların özel günlerine gönderme yapıp bombayı patlattı: Vallaha eğer CEO'lar kadın olsaydı ayda bir kriz olurdu...

ASKERLER TANISA RESMİMİ ASMAZ
Kayacı, Mega Magazin programına da ilginç açıklamalarda bulundu. Ünlü manken, muhabirin 'Asker dolaplarını sizin fotoğraflarınızın süslediğiyle ilgili haberler çıktı' sözleri üzerine, 'Bir elimde cımbız, bir elimde ayna halim yok benim. Erkek çocuklar gibiyim ve hayatın sorunlarıyla iç içe yaşıyorum. Bilseler tanısalar o askerler resimlerimi dolaplarına asmaz' diye konuştu.

DEVİR DEĞİŞTİ HÜLYA GİTTİ AYSUN
Kayacı'yla ilgili bir açıklama da Demet Akalın'dan geldi. Eskiden şöhret olmak isteyenlerin Hülya Avşar'a sataştıklarını ama bu durumun artık değiştiğini söyleyen Akalın, 'O da artık kapalı devre. Şimdi Demet Akalın'a sataşıyorlar. Devir değişti artık. Askerler dolaplarını bile Hülya Avşar'ın değil Aysun Kayacı'nın fotoğrafları süslüyor. Allah'tan benim posterlik bir halim yok. Zaten beni o kategoriye sokmayın. Ben askerleri severim' dedi.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*