Ayten Gökçer'den zehir zemberek sözler

Ayten Gökçer'den zehir zemberek sözler.8501
  • Giriş : 11.05.2008 / 00:27:00
  • Güncelleme : 15.05.2008 / 11:30:37

Ayten Gökçer'in katıldığı bir sohbet programında; "Tekamül etmiş insan 1 veya 2 çocuk yapar. Cahiller çok çocuk yapar" şeklindeki tuhaf sözleri salondan alkış aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Reysaş Lojistik'in CDM İletişim ve Gelişim Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri firmasıyla ortak düzenlendiği "Erkek Egemen Şirketlerde Çalışan Kadın Ve Annelik Rolleri" konulu sohbet programı 9 Mayıs'da Reysaş Lojistik Konferans Salonu'nda gerçekleşti.

Aktifhaber'in haberine göre Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven'in de aralarında bulunduğu Reysaş çalışanlarının izleyici olarak katıldığı programın moderatörlüğünü Psikolog Esin Hekimoğlu yaptı. Sohbet programında çalışan anne olmanın zorluklarına değinilerek, çalışan annelerin çocuklarıyla geçirdiği zamanı maksimum düzeyde çocuğa güven aşılayıcı, anne sevgisini çocuğa hissettirecek şekilde geçirilmesine dikkat çekildi.

Anne sevgisi görmeyen, annelerden fiziksel olarak uzak kalan çocuklarda hem ruhsal hem de fiziki sorunların daha fazla görüldüğüne dikkat çeken Esin Hekimoğlu, çocuğun ilk ihtiyacının anne sevgisini hissetmek olduğunu söyledi. Sanatçı Ayten Gökçer ile Reysaş Lojistik'ten 2 üst düzey yöneticinin konuşmacı olarak katıldığı sohbet programında konuşan Ayten Gökçer, gelişmiş toplumlarda kadın erkek farkı gözetmeksizin herkesin çalıştığına dikkat çekerek, "Çalışmayan bir kadın gelişemez, gelişmiş toplumlar seviyesine ulaşmak istiyorsak kadın da erkek de çalışmalı. Çalışan bir anne çocuğuna da daha faydalı olacaktır" dedi.

Gökçer konuşmasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın söylemine de gönderme yaparak, Reysaş çalışanlarına "Türkiye açlıktan ölürken inşallah kalkıp da 3 çocuk yapmaya kalkmazsınız dedi. Gökçer'in bu sözleri sohbeti izleyen firma çalışanlarını güldürdü. Gökçer sözlerini şöyle sürdürdü; "Tekamül etmiş insan 1 veya 2 çocuk yapar. Cahiller çok çocuk yapar. Bu yüzden Türkiye kapkaçcı, hırsızlarla doldu. Neden? Bakamayacağın çocuğu dünyaya getirmeyeceksin"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious