Aziz başkana söyleyemem

Aziz başkana söyleyemem.10199
  • Giriş : 12.06.2009 / 22:37:00
  • Güncelleme : 12.06.2009 / 22:40:39

Mehmet Topuz'un yılan hikayesine dönen transferinde son perde! Topuz Kayseri'de camia ve şehrin ileri gelenleri ile toplandı, Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mehmet Topuz'un yılan hikayesine dönen transferinde son perde! Topuz Kayseri'de camia ve şehrin ileri gelenleri ile toplandı, Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledi. Kendisine F.Bahçe kapısı gösterildi ve Aziz Yıldırım'la görüşmesi istendi. Topuz'un yanıtı ise oldukça çarpıcı oldu! İşte son iddia!

NTVSpor'dan Haluk Yürekli'nin bildirdiğine göre, Antalya'da tatilini yarıda kesen ve Kayseri'ye dönen Mehmet Topuz burada Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldi.

Mehmet Topuz'a ait olduğu ifade edilen bağ evinde gerçekleşen ve 4 saat süren toplantıya Kayseri milletvekilleri ile Mehmet Topuz'un akrabalarının da katıldığını ifade eden Yürekli, toplantıdan ilginç bir sonuç çıktığını kaydetti.

-"F.BAHÇE'YLE ANLAŞTIK, YILDIRIM'A SÖYLE"..
- "SÖYLEYEMEM"-

Haberde, Mamur ile Özhaseki'nin Topuz'a Fenerbahçe ile anlaşmaya vardıklarını belirterek şu ifadeyi kullandıkları belirtildi;
“F.Bahçe'de oynamak istemiyorsan bunu Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a kendin net olarak söylemelisin”..

Yürekli'nin belirttiğine göre bu sözler üzerine Mehmet Topuz şu çarpıcı ifadeyle karşılık verdi;

“Ben bunu Aziz Yıldırım'a söyleyemem”..

"BEŞİKTAŞ" DEDİ AMA..

Mehmet Topuz'un toplantıda yine Beşiktaş'ta oynama istediğini ilettiğini kaydeden Yürekli; ancak Mamur ile Özhaseki'nin ise Fenerbahçe'yle anlaştıklarını net olarak ifade ederek, “Artık transferine yön vermek için Fenerbahçe ile anlaşmalısın” dediklerini kaydetti.

Bu arada haberde, Mehmet Topuz'un menajerlerinin Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile İkinci Başkan Kenan Öner ile görüşme çabasında olduğu da öne sürüldü.

Yürekli, transferde ibrenin Fenerbahçe'ye döndüğünü yinelerken, Topuz'un Fenerbahçe'ye Pazartesi günü imza atma olasılığı olduğunu kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*