Aziz Sarı hayatını kaybetti

Aziz Sarı hayatını kaybetti.8449
  • Giriş : 24.04.2008 / 21:01:00

Balıkesir'de, 10 gün önce borçları nedeniyle başına dayadığı tabancayla intihar teşebbüsünde bulunan ve kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşmesinin ardından, solunum cihazına bağlı olarak yaşatılmaya çalışılan işadamı Aziz Sarı, bugün yaşamını kay

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Borçları nedeniyle bunalıma giren ve 14 Nisan'da Ovaköy yakınlarında, otomobilinin içinde başına ateş ederek hayatına son vermek isteyen 43 yaşındaki beyaz eşya mağazası sahibi Aziz Sarı çobanlar tarafından bulunarak, Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Tedaviye olumlu yanıt vermeyen Sarı'nın, 21 Nisan'da beyin ölümü gerçekleşmişti. Solunum cihazına bağlı olarak yaşatılmaya çalışılan Sarı, bugün ise öğleden sonra yaşamını kaybetti. Sarı'nın cesedi, otopsi yapılmak için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. İşadamı Sarı'nın cenazesi, yarın öğle saatlerinde merkeze bağlı bağlı Yenice Köyü Camisi'nde kılınacak namazın ardından köy kezarlığında toprağa verilecek.

Balıkesir'de Vestel'in bayiliğini yapan, Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) üyesi Aziz Sarı evli, 22 yaşındaki Ece ve 24 yaşındaki Rıdvan adlı iki çocuk babasıydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious