Aziz Yıldırım, Anadolu yollarına düşecek

Aziz Yıldırım, Anadolu yollarına düşecek.8463
  • Giriş : 05.11.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, gelecek yıldan itibaren Anadolu'nun her tarafına futbolcularla birlikte gideceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mersin Büyükşehir Belediyesi Bandosu'nun ''Fenerbahçe Marşı'' çalarak
karşıladığı Yıldırım, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan ve kulüp yönetim kurulu üyeleriyle meydanın açılışını gerçekleştirdi.

Yıldırım, açılış konuşmasında, kulübün kuruluşunun 100. yılında Mersin'de bir meydana kavuşmasının mutluluk verici olduğunu ifade ederek, ''Önümüzdeki yıldan itibaren Anadolu'nun her tarafına futbolcularımızla birlikte giderek, sevincimizi paylaşmak istiyoruz. Futbol takımımızı gelecek yıl Mersin'e getireceğiz. Fenerbahçeli'nin olduğu her yere, Fenerbahçe'nin gitmesi gerekir'' diye konuştu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Özcan da, kentte çok sayıda Fenerbahçe'ye sempati duyan taraftar olduğunu belirterek, ''Fenerbahçe yöneticilerinden isteğimiz, spora önem veren bir kent olan Mersin'de, altyapıya önem vermeleri ve küçük futbolcularla ilgilenmeleridir'' dedi.
Konuşmaların ardından Yıldırım ve beraberindekiler, Fenerium Mağazası'nın da açılışını yaptı ve Macit Özcan Spor Kompleksi'nde incelemelerde bulundu. Açılışa, kulüp yöneticileri Mithat Yenigün, Murat Özaydınlı ve Mahmut Uslu ile çok sayıda davetli de katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious