Aziz Yıldırım, Volkan'ı takibe aldı

Aziz Yıldırım, Volkan'ı takibe aldı.11704
  • Giriş : 15.04.2009 / 13:20:00

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Kavgalarda Volkan'ı görmeyince sevindim. Meğerse o sahanın öbür tarafını berbat ediyormuş" diyerek milli kaleciye tepki gösterdi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'de, Galatasaray maçında olaylara karışan oyunculara yönetimden ceza geliyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın özellikle Lugano'ya kızdığı, Uruguaylı oyuncuya örnek bir ceza vereceği kaydedildi. Kaptan Semih'e de uyarı niteliğinde bir cezanın verileceği öğrenilirken, başkanın kaleci Volkan Demirel'e tepkisi dikkat çekti. Yıldırım'ın Volkan için "Kalesinden koşup olaylara karışmadığı için sevindim. Ama bu kez sahanın öbür tarafını berbat ediverdi. Nedense sıkıntı hep aynı isimlerin etrafında dolaşıyor. Demek ki yaşananlardan ders almıyorlar. Gereken dersi bizim vermemiz gerekecek" dediği iddia edildi. Öte yandan Volkan'ın halen anlaşmaya yanaşmaması da yönetimi kızdıran bir başka etken. Yönetimin milli kaleciye "Kararını artık ver. Biz de peşinde koşmayalım" mesajı gönderdiği öğrenildi. Volkan'ın da sezon sonunu bekleyip gelen tekliflere göre masaya oturmayı düşündüğü belirtildi.

Volkan, PFDK'ya sevk edilmesinin ardından TFF'nin bu kararına anlam veremediğini söyledi. Kasığından sakat olduğunu, bununla ilgili Milli Takım doktorları dahil elinde tüm belgelerin bulunduğunu ifade eden Volkan, "Hiçbir olayın ve tahrikin içinde yer almadım. Neden PFDK'ya sevk edildiğimi anlayabilmiş değilim" diye konuştu.

Galatasaray tribünlerine yaptığı ileri sürülen hareket nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Volkan Demirel, maç sonrası Beykoz'da oturduğu sitedeki güvenlikleri alarma geçirdi. Mili kaleci, sabaha kadar evinin önünde devriye gezilmesini istedi. F.Bahçeli Alex ve Carlos da aynı sitede oturuyor.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*