Aziz Yıldırım: Beşiktaş'ı eleyeceğiz

  • Giriş : 25.04.2007 / 00:00:00

Aziz Yıldırım, Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanşında yarın Beşiktaş ile yapacakları derbi maçla ilgili olarak iddialı konuştu: "Beşiktaş kupadan elenecektir."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesindeki açıklamasında, kuruluşlarının 100. yılında, rakiplerini kupadan elemek için her açıdan hazır olduklarını ifade ederek, "Bu maçı Fenerbahçe ve onun büyük taraftarı kazanacaktır. Beşiktaş, yarın oynayacağımız maçla Fortis Türkiye Kupası'ndan elenecektir" dedi.

Fenerbahçe taraftarlarının, yarınki maçın kazanılmasında en önemli etken olacağını dile getiren Yıldırım, şunları kaydetti:
"Özellikle 100. yılımızı kutladığımız bugünlerde, başından beri söylediğimiz şey, Fenerbahçe'nin tüm branşlarında başarı yaşamaktır. Profesyonel Futbol takımımız 2 kupayı da alarak müzemize getirecektir. Yarın yapacağımız maçla, rakibimizi kupadan eleyecek güçteyiz. Bu maçta tribünlerimizi dolduran taraftarlarımız, 90 dakika süreyle desteklerini versinler, oyuncularımıza varlıklarını hissettirsinler. Türkiye Kupası hasreti için camiamıza bu yeter.

Bugüne kadarki maçlarda, büyük Fenerbahçe taraftarının tutkulu tavırları, takımımızı ateşlemeye devam ediyor. Burada en önemli şey, yarın sahamızı dolduracak taraftarlarımızın, takıma 90 dakikanın sonuna kadar destek vermesidir. Maç bitene kadar, oyuncularımızın hiçbirine ters tepki göstermemek gerekiyor. Çünkü bize 100. yılımızda başarıları getirecek olanlar, sahada ter dökecek sporculardır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious