Aziz Yıldırım çok iddialı!

  • Giriş : 25.04.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fortis Türkiye Kupası yarı final rövanş maçı öncesi Beşiktaş'ı eleyeceklerini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yıldırım; "Bu maçı Fenerbahçe ve onun büyük taraftarı kazanacaktır." dedi.

Kulübün resmi yayın organlarına açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli taraftarlara çağrıda bulunarak, "Bu maçı Fenerbahçe ve onun büyük taraftarı kazanacaktır. Beşiktaş yarın oynayacağımız maçla Türkiye kupası'ndan elenecektir." dedi.

Kuruluşunun 100. yılında rakibi kupadan elemek için her bakımdan hazır olduklarını da ifade eden Başkan Yıldırım, "Özellikle 100. yılımızı kutladığımız şu günlerde başından beri söylediğimiz şey, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün tüm branşlarında başarı yaşamaktır. Profesyonel Futbol takımımız iki kupayı da alarak müzemize getirecektir. Yarın yapacağımız maçla, rakibimizi kupadan eleyecek güçte ve kuvvetteyiz. Bu maçta tribünlerimizi dolduran taraftarlarımız 90 dakika süreyle desteklerini versinler, oyuncularımız varlıklarını sahada hissettirsinler Türkiye Kupası hasreti için camimamıza bu yeter." diye konuştu.

Fenerbahçe taraftarının yarınki maçın kazanılmasında en önemli etken olduğunu da sözlerine ekleyen Yıldırım, "Bugüne kadar kazandığımız maçlarda büyük Fenerbahçe taraftarının özellikle son sahamızda oynadığımız maçlardaki tutkulu tavırları takımımızı ateşlemeye devam ediyor. Ancak, burada en önemli şey; yarın sahamızı dolduracak tüm taraftarlarımızın, takımlarına 90 dakikanın sonuna kadar destek vermesidir. Dolayısıyla maç bitene kadar oyuncularımızın hiç birine ters tepki göstermemeleri gerekiyor. Çünkü bize 100. yılımızda başarıları getirecek olanlar da sahada ter dökecek olanlar da aynı sporculardır." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious