Aziz Yıldırım Figer ile görüştü

  • Giriş : 07.03.2007 / 00:00:00

Alex'in menajeri Juan Figer, Brezilyalı futbolcunun Türkiye'de mutlu olduğunu ve yeni bir kontrat imzalamanın sorun oluşturmayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve asbaşkan Mahmut Uslu, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Brezilyalı futbolcu Alex'in menajeri Juan Figer ile görüştü. Kulüp binasında gerçekleşen görüşmeyle ilgili bir açıklama yapan Figer, Fenerbahçe'nin 100. yılını kutlamak ve hedefi olan şampiyonluğa katkı sağlamak için İstanbul'da bulunduğunu belirterek, ''Buraya sadece Alex'in transferini görüşmek için gelmedik. Alex'in sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ama yeni kontrat yapmak problem olmayacaktır. Alex, Türkiye'de çok mutlu ve kendini rahat hissediyor'' dedi.

Figer,
transferin yanı sıra daha güçlü bir Fenerbahçe'nin nasıl oluşturulabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını da ifade ederek, ''Fenerbahçe'nin adım adım Avrupa'nın büyük kulüpleriyle yarışmasını sağlamayı ve Avrupa'da en az onlar kadar büyük bir kulüp oluşturmayı hedefliyoruz. Amacımız, Fenerbahçe'yi bir Avrupa takımı yapmak'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious