Aziz Yıldırım futbolu bilmiyor

Aziz Yıldırım futbolu bilmiyor.11894
  • Giriş : 04.11.2008 / 12:47:00

Hıncal Uluç bgünkü yazısında Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştirdi. İşte Uluç'un yazısının o bölümü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aragones bu oluşumda en suçsuz adam.

Aragones'in elindeki kadro bu. Aragones'in elinde kadro yok. Aragones, İspanya'yı Avrupa Şampiyonu yaptı. Onun için getirdi Aziz Yıldırım güya... Hayır Aragones'i sessiz sedasız olduğu için getirdi. Azizsilinlere baş eğeceği için getirdi. Fenerbahçe şampiyon olduğu zaman 'Aragones mi şampiyon yaptı. Ben yaptım' demek için getirdi. Bunu herkes biliyor. Aragones burada kurban olacaklardan bir tanesi.

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'ye başkan olduğu günden beri Futbol takımında arka arkaya ve ısrarla aynı hataları yapıyor. Futboldan hiç anlamıyor çünkü. Bir kere daha söylüyorum: Aziz Yıldırım futboldan hiç anlamıyor. "Ben anlıyorum" diyor ya!.. Zerre kadar anladığı yok.

Futboldan anlayan adamın yapmayacağı yanlışları arka arkaya yapıyor. Ama 'Sen futboldan anlamıyorsun' diyebilecek herkesi de yönetimden temizliyor. En yakın arkadaşlarını, Fenerbahçe'ye en iyi hizmet edecek adamları yok ediyor. Şöyle bir geçmişe bak Uğur Dündar temizlendi, Atilla Kıyat temizlendi, Sadettin Saran temizlendi, Hakan Bilal Kutlualp temizlendi... Azizspor yapacak Fenerbahçe'yi, ona uğraşıyor. Kendi kendini tatmin etmek uğruna bu işleri yapıyor.'

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*