Aziz Yıldırım gerekeni düşünecekmiş!

  • Giriş : 30.05.2006 / 00:00:00

Türkiye Kupası'nı Beşiktaş'a, ardından da şampiyonluğu Galatasaray'a kaptırdıktan sonra kulüp başkanlığını bıraktığını açıklayan Aziz Yıldırım ile eski Başkan Ali Şen bir araya geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sarı - lacivertli kulübün Fenerbahçe Burnu'ndaki kulüp binasında gerçekleşen görüşme öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplandıran eski başkan Ali Şen, Aziz Yıldırım'ın göreve devam etmesi gerektiğini, 100. yılda kulübün başında Aziz Yıldırım'ın olması gerektiğini söyledi.

Başkan Ali Şen, "Ne yapalım Fenerbahçe şampiyon olamadı. Birgün Atatürk Havalanı'na Fenerbahçe Avrupa şampiyonu olarak inecek dedim olmadı. Galatasaray şampiyon oldu. Trabzonspor şampiyon olsa bu kadar olmazdı. Fakat ne olursa olsun Aziz Yıldırım devam edecek. Biz kulübe gelecek bütün zorlukları göğüsleyeceğiz. Aziz Yıldırım görevine devam edecek" dedi.

Küfrün hep olduğunu, bunu da ancak kendisine küfredilenlerin anlayabileceğini belirten Ali Şen, "Beni, Ali Şen'i herkes seviyor. Aziz Yıldırım'ı ise 10 kat 50 kat daha fazla seviyorlar. Onun için başkanın görevine devam etmesi gerekir" diye konuştu.

Başkan Aziz Yıldırım ise, soruları cevapsız bırakırken, Başkan Ali Şen'in kulübe kadar gelerek destek vermesinden dolayı teşekkür etti. Yıldırım, "Eğer 100. yılda olmam isteniyorsa bunu düşünürüz" dedi.

İki başkanın salonda yaptıkları toplantıyı takip eden dernek başkanları ise tezahüratlarıyla Aziz Yıldırım'ı kararından vazgeçirmeye çalıştılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious