Aziz Yıldırım: Hedef 1 Milyon üye

  • Giriş : 16.03.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, geçen sene taraftarlara yaşattıkları üzüntüyü bu sene telafi edip, şampiyonluk coşkusunu yaşayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yıldırım, "1 Milyon üyeye ulaşacağız. Geçtiğimiz sene taraftarımıza yaşattığımız üzüntüyü bu sene telafi edip, şampiyonluk coşkusunu yaşayacağız" diye konuştu.

Bursa'nın Orhangazi İlçesi'ndeki Fenerbahçeliler Derneği, düzenlenen coşkulu bir törenle açıldı. Açılışa Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanısıra CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Orhangazi Belediye Başkanı Yusuf Korkusuz, Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, açılışta yaptığı konuşmada, bu sene şampiyon olacaklarını belirterek, "Fenerbahçeli olmak bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalığı sizlerle yaşıyorum. Taraftar derneklerinin artmasıyla birlikte Fenerbahçe'nin gücü günden güne artıyor. Fenerbahçe, gücünü taraftarından almaktadır. Fenerbahçe halkın takımıdır. Fenerbahçe'nin geleceğe yönelik plan yapması için sizlere ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçlar, sizlerin kulübe üye olmanızla sağlanacaktır. 1 milyon üyeye ulaşacağız. 300-400 milyon doları bulan bir bütçeye sahip olan Fenerbahçe'nin nereye geleceğini herhalde tahmin edebiliyorsunuz. Fenerbahçe büyüyorsa bugün sizler sayesinde büyüyor. Geçtiğimiz sene taraftarımıza yaşattığımız üzüntüyü bu sene telafi edip, şampiyonluk coşkusunu yaşayacağız" diye konuştu.

Başkan Aziz Yıldırım'a, konuşmasının ardından Orhangazi Fenerbahçeliler Derneği tarafından hazırlanan plaket takdim edildi. Yapılan konuşmaların ardından Orhangazi Galatasaraylılar Derneği Başkanı Selahattin Çelik, Aziz Yıldırım'a çiçek vererek, Orhangazi'ye geldikleri için teşekkürlerini sundu.

Dernek binasını gezen Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilere 'Orhangazi Fenerbahçeliler Derneği' yazılı forma hediye edildi. Açılış töreninin son anlarında Bursa'ya gelen Sarı-lacivertli kafile de derneğin önünden geçerek, Orhangazili Fenerbahçeliler'e jest yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious