Aziz Yıldırım listesini değiştirdi!

Aziz Yıldırım listesini değiştirdi!.12697
  • Giriş : 24.05.2009 / 13:21:00

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu listesine 6 yeni ismi dahil etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bir önceki yönetim kurulundan istifa eden İlhan Ekşioğlu ve görevinden ayrılan yedek üye Rahmi Eyüboğlu'nun yokluğunda, dönemini 2 eksikle tamamlayan Aziz Yıldırım, yönetim kurulundan 4 ismi çıkarıp 6 kişiyi dahil etti.

Yıldırım, bir önceki yönetiminde yer alan Tahir Perek, Faruk Neşet Yalçın, Tuncay Uzun ve Ercan Karasu'yu çıkarıp, Abdullah Kiğılı, Cihan Kamer, İlhan Ekşioğlu, Hüseyin Ersan Topbaş, Yasemin Merçil ve Emin Gürhan İskender'i yeni yönetimine dahil etti.

-ABDULLAH KİĞILI-

Fenerbahçe Kulübü'nde 13-14 Haziran 1998 tarihlerinde yapılan olağanüstü genel kurulla Aziz Yıldırım başkanlığındaki yönetim kurulunda yer alan Abdullah Kiğılı, 9 yıl sonra yeniden Yıldırım yönetimde yer aldı.

-İLHAN EKŞİOĞLU İSTİFA ETMİŞTİ-

Aziz Yıldırım yönetimine ilk kez 30 Haziran-1 Temmuz 2001'deki olağanüstü genel kurulda yedek üye olarak seçilen İlhan Ekşioğlu, bu tarihten sonraki bütün seçimli genel kurullarda Yıldırım'ın listesinde yer aldı.

Bir önceki yönetim kurulundan istifa ederek ayrılan Ekşioğu, yeniden yönetim listesine dahil oldu. Fenerbahçe Yönetim Kurulu, 30 Ekim 2006 tarihinde Ekşioğlu'nun istifasını kabul etmişti.

-KADİR TOPBAŞ'IN OĞLU YÖNETİMDE-

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın oğlu Hüseyin Ersan Topbaş da Aziz Yıldırım'ın yönetim kurulu yedek üyeler listesinde bulunuyor.

Sarı Lacivert Derneği'nin eski başkanı Yasemin Merçil de yönetim kurulu yedek listesinde yer alırken, Cihan Kamer ve Emin Gürhan İskender de ilk kez Aziz Yıldırım yönetiminde yer alan isimler oldular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*