Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici'ye ev aldı

Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici'ye ev aldı.17092
  • Giriş : 23.02.2017 / 16:43:00

Başkan Aziz Yıldırım, Mehmet Ekici'ye büyük bir jest yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'ye gelmek istediği için Trabzonspor'da kadro dışı kalan Mehmet Ekici'ye büyük bir jest yaptı.

Trabzonspor ile yeni sözleşme imzalamayan ve bordo mavili kulübün isteğini yerine getirmeyen Ekici, uzun süre gündem olmuş ancak Fenerbahçe'ye de transfer olamamıştı.

Sezon sonunda serbest kalacak olan Mehmet Ekici'nin, büyük bir aksilik yaşanmaz ise Fenerbahçe'nin yolunu tutacağına kesin gözüyle bakılırken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ise yaşanan süreçte sarı-lacivertli kulüpten yana tavrını koyan ve dik duruş gösterdiği için Ekici'ye, istediği rakamı vereceği ve İstanbul'da bir ev hediye edeceği iddia edildi.

Uzun bir süredir takımdan ayrı olarak Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri'nde, bordo-mavili kulübün görevlendirdiği hoca yönetiminde çalışmalarını yürüten gurbetçi oyuncunun çalışmalarını aksatmadığı fizik ve kondisyon açısında iyi seviyede olduğu belirtildi.

Sarı lacivertlilerde Teknik Direktör Advocaat'ın takımda görmeyi çok istediği ve bir görüşme gerçekleştirdiği Mehmet Ekici'yi Fenerbahçe'ye getirmek isteyen Aziz Yıldırım yıldız oyuncuyla yakından ilgileniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*