Aziz Yıldırım resmen çıldırdı!

Aziz Yıldırım resmen çıldırdı!.12697
  • Giriş : 06.04.2009 / 20:45:00

'Bu ne biçim oyun. Böyle oynamaya utanmıyor musunuz!' diye bağıran başkan, sonra da'Siz Eskişehir'den daha iyi takımsınız. Bu maçı alın' uyarısında bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin Eskişehirspor maçının ilk yarısında sergilediği kötü oyun Sarı-Lacivertli taraftarlar kadar Başkan Aziz Yıldırım'ı da sinir etti. Bu nedenle karşılaşmanın ilk yarısının bitimine 5 dakika kala şeref tribününü terk eden Yıldırım, doğruca soyunma odasına gitti.

Burada takımın gelmesini bekleyen Yıldırım, daha sonra onlar gelince, 'Bu ne biçim oyun. Siz kendinizi ne sanıyorsunuz. Hepimizin de sabrı bir yere kadar' diye bağırdı. Sonra da; 'Siz Eskişehir'den daha iyi takımsınız. Paniklemeyin. Çıkın maçı alın' diye ikinci uyarısını yaptı. Başkan Yıldırım daha sonra soyunma odasını sinirli bir şekilde terk etti.

HAKEME TEPKİ VARDI
Bu arada karşılaşmanın 42. dakikasında Eskişehirsporlu Serdar'ın girip, topu auta attığı pozisyonda şeref tribünündeki Fenerbahçeli asbaşkanlar Mehmut Uslu ile Murat Özaydınlı, 'Ofsayt' diye ayağa kalktı. Ancak hakemin oyunu 'ofsayt' atışı ile değil de 'aut' atışı ile başlatması üzerine, iki asbaşkan da, 'Bu ne biçim iş' diye tepki koydular.

Öte yandan Profesyonelliğe Aday Futbolcular (PAF) Ligi'nde iki takım arasında, Fenerbahçe'nin Dereağzı Tesisleri'ndeki sahada yapılan maçı Eskişehirspor Arda ve Selman'ın golleriyle 2-1 kazandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*