Aziz Yıldırım Samandıra'da

Aziz Yıldırım Samandıra'da.10269
  • Giriş : 02.04.2009 / 22:41:00

Aziz Yıldırım ve yöneticiler, Samandıra'daki konferans salonunda oyuncularla kısa bir toplantı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sarı-lacivertliler, teknik direktör Luis Aragones yönetiminde, Samandıra Tesisleri'nde çalıştı. Akşam, basına kapalı gerçekleştirilen antrenman öncesinde, tesislere gelen başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, buradaki konferans salonunda oyuncularla kısa bir toplantı yaptı.

Bu arada, milli takımlarda yer alan futbolcuların da yer aldığı toplantının ardından, teknik direktör Luis Aragones'in, sahada, dünkü İspanya-Türkiye maçını yorumladığı bildirildi.

Fenerbahçeli futbolcular, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin de bir süre izlediği antrenmana ısınma hareketleriyle başlarken, milli takımdan gelen oyuncular, antrenmanın sadece bu bölümünde yer aldı. Öteki oyuncular ise daha sonra iki grup halinde top çalma ve dayanıklılık çalışması yaptı. Dar alanda çift kale maç ve ardından geniş alanda iki takım halinde yapılan yan top ve şut çalışmasıyla antrenman tamamlandı.

Antrenmanın sonlarına doğru sağ ayağından sakatlanan kaleci Mert Günok, çalışmayı yarıda bıraktı. Günok'un çekilen MR'ında, sağ ayak bileğinde şişlik olduğu öğrenilirken, Brezilyalı futbolcu Alex'in tedavisinin sürdüğü, Gökhan Gönül'ün ise sağ ayak bileğinde Ağrı bulunduğu için antrenmanda yer almadığı kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*