Aziz Yıldırım takıma ne dedi?

Aziz Yıldırım takıma ne dedi?.9867
  • Giriş : 06.04.2009 / 10:31:00

Edu"nun durumunu öğrenme gerekçesiyle aylar sonra soyunma odasına inen başkan Aziz Yıldırım, ilk 45 dakikadaki performansını beğenmediği futbolcularına anlamlı mesajlar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

FENERBAHÇE Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aylar sonra soyunma odasına indi. Eskişehirspor"la oynanan maçın ilk yarısını golsüz bitiren sarı lacivertli takımın ortaya koyduğu futboldan rahatsızlık duyan Yıldırım, ilk yarının bitimine doğru sakatlanan Edu Drecana"nın durumunu öğrenme gerekçesiyle gittiği soyunma odasında futbolculara da galibiyetin motivasyonunu yaptı.

Öncelikli olarak Edu"nun durumunu öğrenmeye çalışan Yıldırım, beraberindeki Murat Özaydınlı ve Şekip Mosturoğlu ile birlikte gittiği soyunma odasında futbolculara anlamlı mesajlar verdi.

Carlos"la da konuştu

Başkan Yıldırım, takımının bu maçı alması halinde şampiyonluk yarışında iddiasının sürdüreceğine dikkat çekerek, "Sizde bu güç var. İkinci yarıda maça ağırlığınızı koyun. Sahadan 3 puan ile ayrılın" çağrısında bulundu. Yıldırım son olarak teknik direktör Luis Aragones"e başarı dileğinde bulunarak soyunma odasından ayrıldı. Roberto Carlos ile kısa bir sohbet fırsatı bulan Aziz Yıldırım, "Sana çok güveniyorum. İkinci yarıda kazanacağınıza inanıyorum. Arkadaşlarına sahip çık, kontrolü elinden bırakma" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*