Aziz Yıldırım yeniden aday!

Aziz Yıldırım yeniden aday!.12697
  • Giriş : 15.05.2009 / 10:53:00
  • Güncelleme : 15.05.2009 / 11:51:15

Aziz Yıldırım yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Spor basınının müdürleri ile Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bir araya gelen Aziz Yıldırım, yeniden başkan adayı oladuğunu açıkladı. Yıldırım yaptığı konuşmada, ''Bu sene yaşananlar Fenerbahçeli olan herkesi derinden üzmüştür, bunun farkındayız ve söz veriyoruz köklü bir revizyona gireceğiz'' dedi.

Aziz Yıldırım, sinevizyon eşliğinde 10 yıllık başkanlığı boyunca icraatları hakkında bilgide verirken, özellikle Futbol takımı kadrosunda büyük değişiklikler yapacağını açıkladı. Yıldırım, ''Fenerbahçe Spor Kulübü'nün son 10 yılda gösterdiği yükseliş tesadüf değildir. Bütün altyapı hazırlıklarımızın tamamlandığı bir dönüm noktasında, Bundan sonraki 3 yıl boyunca son 10 yıldakinden daha hızlı bir şekilde gelişmeli elde ettiğimiz başarıları kalıcı hale getirmeliyiz. Bu sene yaşananlar Fenerbahçeli olan herkesi derinden üzmüştür, bunun farkındayız ve söz veriyoruz köklü bir revizyona gireceğiz. Kurumsallık anlayışımız bugüne kadar sabırlı olmayı emretti. Ama kongre üyelerimizin ve taraftarlarımızın, Fenerbahçe ruhunu geri istediklerini biliyoruz. Gerekeni yapacağız. Savaşan Fenerbahçe ruhunu geri gtireceğiz'' diye konuştu.

11 yıldır sarı lacivertli ekibin başkanlığını yürüten Aziz Yıldırım, bu sezon yaşanan hayal kırıklıkları ve Avrupa ile lige havlu atılmasının ardından Türkiye Kupası Finali'nde de Beşiktaş karşısında alınan kötü sonuçların ardından eleştiri oklarını üzerine çeken isimlerden biri olmuştu.

Bu sabah planlanan basın toplantısını iptal eden ve spor müdürleriyle gerçekleştirdiği, kahvaltılı sohbet toplantısında bu kararını açıklayan Yıldırım, kongrede son anda bir değişiklik olmazsa başkan adayı olduğunu ifade eden Kemal Açıkgöz ve başkan adaylığını açıklaması beklenen Şadan Kalkavan ile yarışacak.

MUHABİRLERDEN PROTESTO

Fenerbahçe muhabirleri, basın toplantısını ekonomi ve spor müdürlerinin izlemesini kendilerinin ise salona alınmayarak dışarıda bekletilmesini protesto ettiler.

(Zaman)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*