Aziz Yıldırım'a bir haller oldu

Aziz Yıldırım'a bir haller oldu.12697
  • Giriş : 16.01.2009 / 05:41:00
  • Güncelleme : 16.01.2009 / 00:11:39

Sert tavırlarıyla bilinen F.Bahçe Başkanı, seçim öncesi müthiş bir değişime girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şevket Yılmaz'la 5, Vefa Küçük'le 11 yıldır konuşmayan Aziz Yıldırım, 15 günde 2 isimle de barıştı.

F.Bahçe'de mayıs ayındaki seçimler yaklaşırken, başkan Aziz Yıldırım kanadındaki ilginç gelişmeler herkesi şaşırtmaya başladı. Sert üslubu, el sıkarken insanların yüzüne bakmaması, medyaya karşı sert tavırları ile çoğu zaman eleştiri alan Yıldırım'a son günlerde bir haller oldu.

Vatan gazetesinin haberine göre, F.Bahçe'nin '1 numarası'nın son 15 gündeki değişimleri şöyle:

F.Bahçe Başkanlığı'na aday olmadan önce çok sıkı dost olduğu Şevket Yılmaz'la 5 yıldır hiçbir ortamda bir araya gelmeyen Yıldırım, 10 gün önce eski arkadaşını stadın içindeki kulüp binasına davet etti. 5 yıllık küskünlük döneminde Aziz Yıldırım hakkındaolumsuz demeçler veren Yılmaz ile Yıldırım, birbirlerine oldukça sıcak davrandı.

Başkan, 2. adımı ise 11 yıl önce F.Bahçe Başkanlığı seçimlerinde 1 oyla devirdiği Vefa Küçük'e karşı attı. 11 yıl önce bazı yanlışlar yapıldığını öne sürüp camiadan kendisini çeken Küçük, kendisinin yapıp sarı-lacivertlilere hibe ettiği kulüp binasının içine bile girmemişti. Ama Vefa Küçük, başkanın Butik Otel açılışı için yaptığı daveti kırmadı ve kurdelayı elleriyle kesti.

Ancak otel açılışında Yıldırım, “Burada kalmak isteyenleri önce bana bildireceksiniz” diyerek kontrolü elinden bırakmadığını ve aslında fazla da değişmediğini gösterdi. Bilindiği gibi Yıldırım'a muhalefet olan Hakan Bilal Kutlualp, Tahir Kıran, Saadettin Saran gibi isimlere localar satılmamış başkanın onay verdiği kişiler Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki locaların sahibi olmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*