Aziz Yıldırım'a tepki yağıyor

Aziz Yıldırım'a tepki yağıyor.12697
  • Giriş : 29.12.2008 / 21:02:00

'Hepiniz şerefsizsiniz, git diğerlerine de söyle' diyerek basın mensuplarına ağır hakaret eden Aziz Yıldırım'a tepki yağıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, kendisini görüntüleyen Cihan Haber Ajansı Muhabiri Seyfettin Koçak'a yönelik "Hepiniz şerefsizsiniz, git diğerlerine de söyle" şeklindeki sözleri medya dünyasından tepkiyle karşılandı.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirten Gazeteci Cüneyt Ülsever, "Sayın Yıldırım'ı bu sözlerinden dolayı kınıyorum, teessüflerimi iletiyorum." şeklinde tepkisini dile getirdi.

Gazeteci Nazlı Ilıcak da, kamuya açık bir alanda Yıldırım'ın Muhabir Koçak'a yönelik tepkisine anlam veremediğini belirtti. Ilıcak, "Herkesin mesleğine saygı gösterilmesi lazım. Evde veya başka özel bir alanda gizlice çekilen görüntüye verilen tepki anlaşılır. Ancak, kamuya açık bir alanda ve kamuya malolmuş birisinin bu derece tepki göstermesi yanlıştır. Ayrıca hakaret etmek de hiç kimsenin hakkı değildir." diye konuştu.

Bu arada, İstanbul Havalimanları Muhabirleri Derneği de, Aziz Yıldırım'ı sözlerinden dolayı kınadı. Dernek başkanı Cemil Yıldız, "Sadece gazetecilik mesleğini yerine getirmek için çalışan üyemiz Cihan Haber Ajansı Muhabiri Seyfettin Koçak, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın hakaret dolu sözlerine maruz kalmıştır. Yıldırım'ın 'hepiniz şerefsizsiniz, bunu diğer arkadaşlarına da söyle' şeklindeki sözleri de bir medya mensubuna hakareti de aşarak bütün basın camiasına söylenmiştir. Yıldırım'ı bu sözlerinden dolayı kınıyoruz." ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*