Aziz Yıldırım'dan Canaydın'a ziyaret

Aziz Yıldırım'dan Canaydın'a ziyaret.8263
  • Giriş : 14.11.2008 / 15:45:00

Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım, bazı kulüp başkanlarıyla birlikte Galatasaray Kulübü ve Kulüpler Birliği eski Başkanı Özhan Canaydın'ı ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur ile Fenerbahçeli yöneticiler Mahmut Uslu, Şekip Mosturoğlu ve Ali Yıldırım, Bursa'ya gelerek Özhan Canaydın'a ziyarette bulundu.

Yıldırım ve Canaydın, daha sonra beraberindekilerle Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı tarafından Botanik Park'ta bulunan bir restoranda verilen öğle yemeğine katıldı.

Yemekte, eski bakanlardan Bursalı işadamı Cavit Çağlar ile Özhan Canaydın'ın oğlu Murat Canaydın da yer aldı. Yemek sırasında gazetecilerin kısa süreli görüntü almalarına izin verildi.

Özhan Canaydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, birlik yöneticilerinin eski başkanlarına nezaket ziyaretinde bulunduklarını bildirdi.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın kendilerini yemekte ağırladığını belirten Canaydın, ''Kulüpler Birliği Başkanı burada, Kayserispor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor başkanları, Fenerbahçeli kardeşlerim, sayın bakanım burada. İnşallah bu huzur lig bitene kadar devam eder'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*