Aziz Yıldırım'dan son dakika açıklaması

Aziz Yıldırım'dan son dakika açıklaması.12697
  • Giriş : 23.05.2009 / 21:19:00

Fenerbahçe Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu ilk gün toplantısının ardından, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bütün kongre üyelerini yarınki oy kullanmaya davet etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aziz Yıldırım: "Listemi yarın açıklayacağım : Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, genel kurulun ilk gün toplantısının ardından Faruk Ilgaz Tesisleri'nden ayrılırken, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Fenerbahçe'ye yakışır bir kongre olduğunu belirten Aziz Yıldırım, "İnşallah yarın da aynı şekilde devam eder. Pazartesi günü de yeni başkan görevine 3 yıl devam eder.

Rakip çıkması nedeniyle herhangi bir endişem yok. Ne güzel Şadan aday oldu. Bu, Fenerbahçe olduğu sürece devam edecektir" dedi.

Basın mensuplarının "Başkanlığınız kesin gibi" değerlendirmesi üzerine, "Hayır, sandık işi belli olmaz. Oylar kullanılır, sandıklar sayılır, o zaman konuşuruz.

Bütün herkesin kongreye gelip oy atmasını bekliyoruz. Listemi yarın açıklayacağım. Son rötuşları yapacağız, akşam son hale getireceğiz. Dönüm noktası diye bir şey yok. Bunlar gayet doğal" cevabını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*