Aziz Yıldırım'dan taraftara çağrı

  • Giriş : 31.03.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, tüm şubelerde 100. yılda başarı ve şampiyonluklar için artık bütün sporcuların son dönemece girdiğini vurguladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yıldırım, “Son dönemeçte tek ses olmalıyız” dedi.

Fenerbahçe Dergisi'nin Nisan sayısında başyazısı yayınlanan Aziz Yıldırım, ”Özellikle Nisan ayındaki maçlarda alınacak sonuçlarla asırlık Fenerbahçe'nin hepimizin gurur duyacağı bir tabloyu seyretmek için camia olarak heyecanla bekliyoruz” ifadesini kullanırken, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ancak, taraftarımızın da özellikle bu dönemeçte üzerlerine önemli görevler düşüyor. Hiçbir zaman Fenerbahçeli olarak kabul edemeyeceğim birkaç kişi yüzünden tribünlerde çıkan olayların cezasını özellikle şu dönemde camia olarak çekmemek için, hepimizin daha dikkatli olması gerekiyor. Son dönemlerde iç ve dış sahalarda Fenerbahçemizi maçlarda provoke ederek kulübümüze, takımımıza ve camiamıza zarar verdirmek isteyenler arasından başka takım taraftarlarının çıktığı medyada yazılıp çiziliyor.

Bundan sonra saha kapatmalarına ve ağır disiplin cezalarına meydan verecek tüm olaylar özellikle profesyonel Futbol takımımızın Fikstür avantajını yok edecek boyutlara getirecektir. Fenerbahçe'nin gerçek taraftarı, bundan sonra oynayacağımız her maçta güçlerini birleştirir, tüm maç yaptığımız sahaları Futbol bayramına çevirip tek ses olursa, hedeflerimize ulaşmamız daha da kolaylaşacaktır.”

“HAYALLERİMİZİN GÖLGELENMESİNE ASLA İZİN VERMEYECEĞİZ”

Aziz Yıldırım, 100. yıllarında sadece şubelerin alacağı şampiyonların değil, tüm etkinliklerin de şampiyonu olacaklarını belirterek, “Bundan kimsenin şüphesi, endişesi olmasın. 100. yıl hayallerimizin gölgelenmesine asla izin vermeyeceğiz” dedi.

Yıllardır büyük Fenerbahçe idealinden bahsettiğini anlatan Yıldırım, polemiklere katkıda bulunmak yerine, tüm yönetici arkadaşlarıyla birlikte yeni projeler peşinde olduklarını söyledi.

Yıldırım, Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak yurt içi ve dışındaki 129 dernekleriyle birlikte Futbol dışı organizasyonlarla üye sayılarını milyonlara çıkartılması için yepyeni çağdaş bir projenin hayata geçirilmesi için çalışmalara başladıklarını belirterek, “Fenerbahçe'yi dünyanın neresinde olursa olsun yaşamak isteyen taraftarlarımız için başlatacağımız bu büyük proje ile Fenerbahçe taraftarına yeni hizmetler sunmanın coşkusunu yine hep birlikte yaşayacağız” ifadesini kullandı.

Aziz Yıldırım, dergideki yazısında sözlerini “Derginin bir sonraki sayısında sizlerle şampiyonluk coşkusunu yine bu sütunlardan paylaşmak dileğiyle” diye tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious