Aziz Yildirim'dan yalan habere tepki

  • Giriş : 16.10.2005 / 00:00:00

ISTANBUL - Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim'dan Fanatik Gazetesi'nde çikan habere yalanlama geldi. Fenerbahçe resmi internet sitesinde, bugünkü Fanatik gazetesinde konuyla ilgili habere karsilik, Aziz Yildirim imzali yazili bir açiklama yayinlandi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aziz Yildirim'in açiklamalari söyle:" Bugün Fanatik gazetesinde son derece küçük, ancak büyük etki yapmayi amaçlayan, açikça Fenerbahçe yönetimi içinde huzursuzluk oldugunu hissettirmek isteyen bir haber yayinlanmistir. Stad'dan sorumlu Yöneticimiz Ilhan Eksioglu ile Maraton tribünü kombine biletleri satisinda 300-500 bileti bloke ettirdigi ve sattirmadigi için kendisine tavir aldigim ve konusmadigim yazilmistir. Divan Toplantisinda verdigim mesajlardan nasibini almamis olanlarin ürettigi bu haber hayal mahsülüdür.

Kendisi ve dostlari için satin aldigi 50-60 kombine bilet için, baskandan habersiz yüzlerce bileti bloke ettirdi diye yazarak, husumet yaratmaya çalismak, artik Fenerbahçe Yöneticilerinin bulundugu ortamda sadece gülünç bir haber olarak kalmaktadir.

300-500 kombine karti sattirmayip bloke ederek ve Fenerbahçe Kulübüne zarar verdigini ima ettiginiz yönetici bütün enerjisiyle bu kulübe hizmet vermektedir. Ayni Ilhan Eksioglu, gecesini, gündüzüne katarak Maraton tribününün bütün kombine biletlerini satilmasi için inanilmaz bir çaba göstermistir.

Ilhan Eksioglu, önümüzdeki dönemlerde de kendi istedigi müddetçe Aziz Yildirim'in bulundugu Fenerbahçe Yönetimlerinde yer alacaktir. Çünkü kendisi gelecekte bu kulüpte farkli bir misyon üstlenecektir. "

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious