Aziz Yıldırım'dan yalanlama

  • Giriş : 21.06.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün Vatan Gazetesi'nde yer alan, eski yöneticilerden Mehmet Ali Aydınlar'a "Yönetime gir, sonra da kulübün başına geç" dediği yönündeki haberi yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

" Şahsım ve Mehmet Ali Aydınlar arasında geçen diyaloğu "İlginç diyalog" diye tanımlayan gazete, ikimiz arasında konuşulanları "olsa olsa böyle olmuştur" mantığı ile kaleme almıştır.

Sayın Mehmet Ali Aydınlar'la yaptığım görüşmelerde kendisinden Kulübümüzün 100. yılında görevde kalmam konusunda telkinler almama rağmen, Vatan Gazetesi'nin muhtemel bir başkan adayını hafife almak adına yaptığı bu çirkin yayın ve hayali pazarlık öyküsü, özellikle basınımızın bir bölümünde kangren haline gelen "yalan yazma" modasının bir parçası olmaya devam etmektedir.

Sayın Aydınlar ile yapılan konuşmaların tamamında Fenerbahçe Spor Kulübü'nün menfaatleri, aydınlık geleceği ve her ikimizin de geleceğe dönük düşünceleri yer almıştır. Benim Fenerbahçe Spor Kulübü için hiçbir koşulda kimseyle pazarlık yapmayacağım camiamız tarafından çok iyi bilinmektedir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious