Aziz Yıldırım'dan yalanlama...

  • Giriş : 09.05.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün Fotomaç gazetesinde yer alan Kayseri Erciyesspor maçında Volkan Ballı aracılığı ile Christoph Daum'a, Deniz'i değiştirmesini söylediği yönündeki haberin gerçekleri yansıtmadığını bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

:"Futboldan Anlıyor" başlığını taşıyan haberde Teknik Direktörümüz Christoph Daum tarafından yapılan değişikliğin mimarı gibi gösterilmemin altında her ne kadar olumlu bir haber izlenimi yatsa dahi, yazılanlar hayal mahsülü olmaya devam etmektedir. Çünkü adı geçen gazete gerek şahsım, gerekse kulubümüz hakkında yayınladığı olumlu ancak herşeye rağmen hayali haberlerin yalanlanmayacağını düşünmektedir.


Teknik Direktörümüz Christoph Daum, Deniz'in aksadığını görmüş, Serkan'ı oyuna alarak gerekli değişikliği yapmıştır. Serkan hazırlanırken gerek şahsım ve gerekse yöneticilerimiz, Deniz'in daha agresif oynaması yönünde sözle destek vermiştir. Ancak, yöneticilerimizin "Başkan dediğin böyle olur. Futboldan Anlıyor" yorumu ise aynı gazetenin bir yakıştırmasıdır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious