Aziz Yıldırım'dan yalanlama...

  • Giriş : 11.05.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün Pas Fotomaç Gazetesi'nin birinci sayfasından yer alan, "Türkiye'de Fatih Tekke'den başka alınacak golcü mü var"dediği yönünde haberi yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

:"Camianın ileri gelenleri ile yaptığım sohbet esnasında böyle bir söylemde bulunduğumu iddia eden gazete, her nedense camianın ileri gelenlerinin kimler olduğu hakkında en ufak bir açıklamada bulunmamış, özel haber başlıklı hayal mahsulü habere tam sayfa ayırarak okuyucularını bugün de kandırmıştır.


Adı geçen gazetenin iç sayfalarında da Shakhtar Donetsk'den Tolga Seyhan'ı transfer listesine aldığımız yönünde bir haber ile Arsenallı Campbell'la söz kestiğimiz yazılmıştır.

Tiraj kaygısı ile uydurma transfer haberleri yapmaya devam eden Pas Fotomaç Gazetesi Fenerbahçe Spor kulübü ile ilgili haber hazırlarken, resmi yayın organlarının bülten ve haberlerini de takip etmemekte, dünyadan bihaber uydurma haberlerle günü kurtarmaya çalışmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün gündeminde hafta sonunda deplasmanda Denizlispor ile oynayacağımız ligin son maçı ile şampiyonluk hazırlıkları vardır. Transfer çalışması ise Lig mücadelesi bittikten sonra Teknik Direktörümüzün vereceği rapor doğrultusunda oluşturulacak komite tarafından zamanı gelince değerlendirilecektir. Bunun dışında yazılan transfer haberleri birer sanal haber olmaktan öteye gitmemektedir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious