Aziz Yıldırım'ı fena kızdırdı

Aziz Yıldırım'ı fena kızdırdı.12697
  • Giriş : 25.12.2008 / 21:07:00

Gökhan Emreciksin daha imzayı atmadan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı kızdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankaragücü'nden Fenerbahçe'ye transfer olacak genç futbolcunun yaptığı bir harekete Aziz Yıldırım'ın çok kızdığı ve dün kulüpte yapılan görüşmede transfer dahil hiçbir görüşmenin yapılmadığı ortaya çıktı.

Gökhan Emreciksin'in bir gazeteye Fenerbahçe forması giyerek poz vermesinin Başkan Aziz Yıldırım'ı kızdırdığı öğrenildi. Daha resmi imza atılmamasına rağmen formalı fotoğraflar çektirdiği için Yıldırım'ın tepkisini çeken Gökhan'ın moralinin çok bozulduğu ve menajerini bırakarak kulüp binasından ayrıldığı öğrenildi.

Fenerbahçe Yönetiminin iddia edildiği gibi Ankaragücü ile herhangi bir bonservis bedeli anlaşmazlığının olmadığı, Gökhan ile yarın yapılcak nihayi görüşme sonrası kararın verileceği ifade edildi.

Sarı lacivertli ekipte Ankarasporlu Özer transferinin bonservis engeline takıldığı, Sercan içinse Bursaspor Yönetiminin takas teklifini kabul etmemesi üzerine görüşmelerin kilitlendiği belirlendi.

Fenerbahçe Yöentiminin ayrıca Sivassporlu Mehmet Yıldız ve Musa Aydın için kırmızı beyazlılara paket teklif sunduğu ancak Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'dan "İkisini birlikte satamam" yanıtını aldıkları öğrenildi.

LİGTV

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*