Aziz Yıldırım'ı kızdıracak açıklama

  • Giriş : 23.07.2007 / 16:54:00

Kocaeli kampında yerel televizyon kanalı DRT'ye konuşan 28 yaşındaki oyuncu Musa Kuş, Fenerbahçe'nin getirttiği Roberto Carlos'un da Türk futboluna katkıda bulunamayacağını savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kuş, "Roberto Carlos bu saatten sonra Fenerbahçe'ye ne verebilir? Sadece ismi var. Aziz Yıldırım Türk futboluna zarar veriyor. Ne yaptığı belli olmayan bir insan. Denizlispor'un üzerinde oyunlar oynadı.

Geçen sezon Sivasspor'da forma giymeme rağmen Denizlispor'u düşürmek için elinden geleni yaptığını şahsen biliyorum. Ayrıca Fenerbahçe'de para kaynağının belirli bir süre sonra tükeneceğini düşünüyorum" dedi.

Sivasspor'dan arkadaşlık bağları zayıf olduğu için ayrıldığını sözlerine ekleyen Musa Kuş, Denizlispor'u tercihinde teknik direktör Güvenç Kurtar ve kaptan Yusuf'un büyük etkisi olduğunu belirterek konuşmasını şöyle tamamladı:
"Sivasspor'da takım oyunu yoktu. Arkadaşlık ortamı sıfırdı. Sivas'tan ayrılmamın tek nedeni, arkadaşlığın olmamasıydı. Denizlispor'a geldiğimde şaşırdım. Burada arkadaşlık bağları çok güçlü. Denizlispor'dan çok daha fazla para teklif eden kulüplerin teklifini de bu yüzden geri çevirdim. Benim için huzur paradan çok önce gelir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious