Aziz Yırdırım'ı çıldırtan kelime

Aziz Yırdırım'ı çıldırtan kelime.12697
  • Giriş : 21.04.2009 / 09:51:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:18:33

Aziz Yıldırım'ı kupa maçı için gittiği Sivasspor'da deliye çevirdiler. Yıldırım kendi takımının taraftarını dışarı attırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Takımın kaldığı otele gelen bir grup taraftarın, “Biz Genç Fenerliler´iz ulan” demesiyle çılgına dönen Başkan Aziz Yıldırım, hepsini dışarı attırdı.

Kadıköy'de 3-1 kazandığı maçın rövanşında bugün Sivasspor karşısına Fortis Türkiye Kupası'nda finalist olabilmek için çıkacak olan Fenerbahçe, dün özel bir uçakla Sivas'a gitti.

Başkan Aziz Yıldırım ve bazı yöneticilerin de bulunduğu kafile, havaalanında Sivas Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ergüder Sümbüloğlu ve az sayıda taraftar tarafından karşılandı. Sümbüloğlu, Aragones ve Güiza'ya çiçek verirken, taraftarlar da bazı futbolculardan imza aldı.

Kafile daha sonra otele giderken, burada yaşanan bir olay Başkan Aziz Yıldırım'ı çileden çıkardı. Otel içindeki bir grup taraftarın, “Biz Genç Fenerliler'iz ulan” sözünü duyan Yıldırım, otel güvenliğine, “Atın bunları dışarı” talimatı verdi. Taraftarlar, dışarı çıkarılırken, Yıldırım'ın moralinin bozulduğu gözlendi. Bu arada Sivaslı taraftarlarla Fenerbahçeliler arasında otel dışında karşılıklı slogan düellosu yaşanırken, polis tedbir aldı.

BURUNLARINDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİM

Taraftara sinirlenen Aziz Yıldırım'ın takıma da sinirli olduğu gözlendi. Yıldırım, bu sezonki hayâl kırıklığında iğneyi Aragones'e batırırken çuvaldızı da futbolculara ayırmaktan geri durmadı. Hocanın hatalarını kabullenen başkan, başarısızlıkta oyuncuların paylarının da büyük olduğunu düşünüyor.

Başkan, Ankaraspor mağlubiyetinin dönüşünde yönetime “Her türlü ödemelerini son gününde olsa bile alıyorlar. İnançlarını yitirmişler. Şampiyonluk gibi bir fikirleri yok. Bunlar göz göre göre hocayı bitirdi. Bakın görün, eğer kupayı da alamazlarsa ben bunlara göstereceğim. Burunlarından fitil fitil getireceğim. Gerekirse yeni sözleşme yaptıklarımı da feshedeceğim. Hele bir Sivas maçı geçsin, neler yapacağım” diyerek takıma bugün oynanacak Sivas maçı için son bir şans tanıdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*