Azra Akın: Kader beni buraya getirdi

Azra Akın: Kader beni buraya getirdi.13721
  • Giriş : 16.06.2008 / 22:14:00

Dünya güzelimiz Azra Akın, ailesinin geleceğini Hollanda'da gördüğünü, yıllar sonra ise bu toprakların kendisini çektiğini ve Türkiye'de yaşamaktan mutlu olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özlem Gürses'in sunduğu 'Burası Haftasonu' programına konuk olan dünya güzelimiz, oyuncu Azra Akın, geleceğini Hollanda'da arayan bir gurbetçi ailenin çocuğu... Dünya güzeli olduktan sonra hayatı bir anda değişen Azra Akın, modellikten sonra oyunculuk konusunda da oldukça başarılı.

"Benim annem babam Hollanda'ya gelmişler, ama kader beni buraya getirdi. Tam tersi. Ama gayet memnunum, çok mutluyum burada yaşamaktan" diye konuşan Azra Akın, Türkçe'sini geliştirmek için vakit buldukça ders aldığını anlattı.

Oyunculuğu çok sevdiğini ifade eden Azra Akın, moda dünyasından da kopmak istemediğini ifade etti. Akın "Moda dünyasından kopmak benim için mümkün değil. Ben modayı çok seven birisiyim. Biraz azalmış durumda daha çok oyunculuk üzerine gidiyorum. Artık içim diyor ki, 'Sadece bunu yap'. İçimden bu geliyor. Ama güzel bir defilede yer almak, sergiye gitmek yani kopmak mümkün değil" diye konuştu.


TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious