Baba acısı müziğe başlatmış

Baba acısı müziğe başlatmış.18887
  • Giriş : 04.11.2008 / 20:35:00

Şarkıcı Yaşar’ın sahneye adım atmasının arkasında acı bir olayın saklı olduğu gündeme geldi. Yaşar’ın annesi, oğlunun babasının ölümünün ardından nasıl gitara sarıldığını anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Star TV'de yayınlanan Keyf-i Sibel'in konuğu popçu Yaşar'dı. Şarkıcının annesi Leyla Günaçgün, oğluyla ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Bunlardan birisi de Yaşar'ın müziğe başlamasının hikayesiydi.
Babasını lise birinci sınıftayken kaybeden Yaşar, o sene eline gitarını alarak müziğe adım atmış. Leyla Hanım o dönemi şu sözlerle aktarıyor: “İnsan kendine bir çıkış noktası arıyor. O da müziğe sarıldı. Güzel bir şeye, gitarına sarıldı. Her anne sahnede ilk defa oğlunu gördüğünde çok heyecanlanır ama ben çok endişelendim. O tek başına sahnede ve herkes ona bakıyor. Ben çok sevinemedim, biraz üzüldüm. İlk günler çok endişelendim ama şimdi rahatım. “

Ailesiyle olan ilişkileri hakkında konuşan romantik şarkıcı Yaşar, annesi ve kızkardeşiyle birbirlerine çok bağlı olduklarını söyleyerek, “Ailem aşktan daha değerli” açıklamasında bulundu. Evliliği bazen düşünüp, bazen de hiç düşünmediğini sözlerine ekleyen başarılı şarkıcı, “Özgürlük düşkünlüğü yüzünden evlilikten korkuyorum. Benimle evlilik zor. Kumanda vermem ve sabah banyoda ilk hak benim... Yıllar yılı yalnız yaşamaktan dolayı gelen bir alışkanlık” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*